30 września 2016 16:04

4 zł na start i 3 na dalsza drogę!

Z okazji rozpoczęcia roku akademickiego startuje specjalna promocja dla studentów. Od teraz każdy użytkownik SkyCash może nie tylko „skasować” pierwszy bilet za darmo, ale także zgarnąć dodatkowe 3 zł na dalszą drogę!

W zabieganym studenckim życiu są zdecydowanie ciekawsze zajęcia, niż stanie w kolejkach, szukanie otwartego kiosku czy przeciskanie się przez zatłoczony autobus, aby kupić bilet u kierowcy. Jak uniknąć tych nudnych czynności? Wystarczy korzystać ze SkyCash. O tym, jak bardzo jest to wygodne można przekonać się zupełnie za darmo.

4 z na start

bannerlp

Dzięki stałej promocji powitalnej każdy nowy użytkownik SkyCash otrzymuje pierwszy bilet w prezencie. Można go „skasować” od razu po zainstalowaniu aplikacji, bez konieczności zasilania swojego konta środkami pieniężnymi czy podłączania do niego karty płatniczej. Promocja dotyczy wszystkich biletów komunikacji miejskiej w cenie do 4 zł. Mogą z niej korzystać użytkownicy z saldem 0 zł, którzy nie wykonali jeszcze żadnej transakcji.

Ze szczegółami i regulaminem promocji można zpoanzać się tutaj.

3 zł na dalszą drogę

bannerlp-3zl

To nie wszystko. Każdy, komu SkyCash przypadnie do gustu może też zgarnąć dodatkowe 3 zł na dalszą drogę. Kody promocyjne można znaleźć w spotach informacyjnych, wyświetlanych na uczelniach w 11 polskich miastach. Nie przegapcie okazji. Z każdego z kodów może skorzystać tylko pierwsze 100 osób.

Warto też obserwować uważanie komunikaty od Everytap, gdzie będzie można zdobyć jeden z 200 unikalnych, jednorazowych kodów zasilających!

Mam już kod. Co dalej?

1.    Uruchom SkyCash w komórce
2.    Wejdź do zakładki „Doładuj konto”
3.    Wybierz z listy „Kod promocyjny”, wpisz kod i zatwierdź operację

To wszystko, po chwili bonusowe 3 zł trafi na Twoje konto.

Ze szczegółami i regulaminem promocji można zapoznać sie tutaj.