15 lutego 2023 13:40

Dołącz ze SkyCash do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

article image

SkyCash dołącza do grona partnerów programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Co to oznacza dla użytkowników SkyCash? Płacąc kartą za zakupy w aplikacji SkyCash lub u innych partnerów programu, takich jak Empik czy Decathlon, zdobywasz punkty, dzięki którym osiągasz swoje cele i odbierasz wybrane nagrody. Mogą to być np. produkty czy vouchery na korzystanie z usług, a od teraz również voucher w wysokości 20 zł do wydania w aplikacji SkyCash.

 

Czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

To program, w którym każda płatność kartą Mastercard® przybliża do nagrody wybranej w ramach pasji. Katalog nagród programu dzieli się na 8 kategorii: Podróże, Sport, Muzyka, Kulinaria, Rozrywka, Zakupy, Film i kultura oraz Pomaganie. 

 

Jak zacząć?

1. Rejestracja karty Mastercard w programie

Aby mieć możliwość korzystania z programu, należy zarejestrować kartę na stronie bezcennechwile.pl. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 

2. Wybór pasji i celu 

Kolejnym krokiem w programie jest wybranie swojej pasji i nagrody, która będzie głównym realizowanym celem. Wybrany cel można zmieniać na inny w każdym momencie uczestnictwa w programie. 

 

Jak działa program?

Za każdą płatność kartą Mastercard uczestnik zbiera punkty, które przybliżają go do wybranego celu, czyli nagrody. Uczestnik programu otrzymuje:

  • do 8 punktów za każde 5 zł wydane u partnerów programu,
  • 1 punkt za każde 50 zł wydane na terenie Polski. 

Pełna lista partnerów programu znajduje się na stronie bezcennechwile.pl. Wśród nich, poza SkyCash, znajdują się m.in. Empik, Carrefour, Decathlon czy Home&You. 

 

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin programu znajduje się tutaj.