28 maja 2024 11:56

Konkurs "3x3 jeździsz za free!"

article image

Konkurs "3x3 jeździsz za free!"

Wygraj 90-dniowy bilet na Warszawski Transport Publiczny!

Warszawa to jedno z najpiękniejszych i najbardziej zielonych miast w Polsce. Kryje w sobie nie tylko 12 rezerwatów przyrody, ale także mnóstwo urokliwych parków i lasów, które warto odkryć. Dzięki konkursowi organizowanemu przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, masz szansę zrobić to zupełnie za darmo przez 90 dni a SkyCash będzie Ci w tej podróży towarzyszyć!

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs "3x3 jeździsz za free" to świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – odkrywanie zielonych zakątków stolicy i możliwość wygrania biletu 90-dniowego na Warszawski Transport Publiczny.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To proste:

  1. Przygotuj aparat – W konkursie liczą się Twoje umiejętności fotograficzne. Przez trzy pierwsze tygodnie czerwca Zarząd Transportu Miejskiego ogłaszać będzie fotograficzne wyzwania.
  2. Sprawdź Zieloną Mapę Warszawy – Na Zielonej Mapie Warszawy zaznaczone są miejsca, które warto odwiedzić. Każde z nich jest dostępne dzięki Warszawskiemu Transportowi Publicznemu.
  3. Wykonaj zadanie – Co tydzień, w poniedziałek, na stronie www.wtp.waw.pl oraz na profilu ZTM na Facebooku pojawią się nowe wyzwania fotograficzne. Twoim zadaniem będzie zrobienie zdjęcia wskazanych miejsc.
  4. Wyślij zdjęcia – Na wykonanie zadania masz tydzień. Zdjęcia należy przesłać na adres promocja@ztm.waw.pl.

Szczegóły konkursu

  • Termin rozpoczęcia: 3 czerwca 2024 roku.
  • Czas trwania: 3 tygodnie, nowe zadania co tydzień.
  • Nagrody: 50 biletów 90-dniowych Warszawskiego Transportu Publicznego.
  • Ogłoszenie wyników: Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do końca czerwca 2024 roku.

Dlaczego warto wziąć udział?

Warszawa ma wiele do zaoferowania, a jej zielone tereny to prawdziwe skarby, które warto odkryć. Udział w konkursie to nie tylko szansa na darmowe podróżowanie komunikacją miejską w SkyCash przez 90 dni, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozwijania swoich umiejętności fotograficznych oraz poznania nowych, pięknych miejsc w stolicy.

Nie czekaj! Już dziś przygotuj aparat i planuj swoje wyprawy wraz ze SkyCash po zielonych zakątkach Warszawy. Może to właśnie Ty będziesz jednym z 50 szczęśliwców, którzy zdobędą 90-dniowy bilet na Warszawski Transport Publiczny!

Szczegóły regulaminu

Aby dowiedzieć się więcej o konkursie, zapoznaj się z Regulaminem Konkursu 3×3 jeździsz za free