25 czerwca 2020 06:00

Odkryj SkyCash na nowo

article image

Już 1 lipca w aplikacji SkyCash pojawią się zmiany, dzięki którym nasi użytkownicy zyskają dodatkowe funkcje i jeszcze większy komfort.

 

Przede wszystkim udostępnimy możliwość korzystania z portmonetki już od pierwszego logowania. Dzięki temu, każdy użytkownik będzie mógł korzystać z dodatkowego źródła płatności w aplikacji. Przygotowaliśmy też nową odsłonę ekranu głównego aplikacji, co pozwoli użytkownikom m.in. łatwiej zarządzać swoim kontem SkyCash. Dodaliśmy także planer podróży, aby w wygodny sposób wyszukać połączenia pomiędzy miastami. A to nie wszystko…

 

Wprowadzone zmiany to przede wszystkim większa wygoda dla naszych użytkowników. Nowe możliwości i łatwiejsze korzystanie z produktów i usług dostępnych w aplikacji.

 

Główne zmiany, jakie wprowadzimy opisaliśmy poniżej:

  • Dostęp do portmonetki SkyCash nie wymaga weryfikacji konta SkyCash i już przy pierwszym logowaniu możesz z niej korzystać jako ze źródła płatności w aplikacji.
  • Po weryfikacji konta przelewem weryfikacyjnym, zyskujesz dostęp do nowych funkcji, jak np. natychmiastowe przesyłanie środków do innych użytkowników SkyCash, a także status Użytkownika Zweryfikowanego. Możesz również przesyłać środki na swój zweryfikowany rachunek bankowy.
  • Po drugim etapie weryfikacji, czyli potwierdzeniu tożsamości poprzez przesłanie zdjęcia swojego dowodu oraz selfie, zyskujesz dostęp do funkcji Bankomaty, która pozwala na zasilanie portmonetki gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Zwiększamy też limity dla Twoich transakcji. Dodatkowo przyznajemy Ci status Użytkownika Zaufanego. Tym samym zyskujesz dostęp do pełnej wersji aplikacji SkyCash.
  • Uporządkowaliśmy menu aplikacji i kolejność naszych kafli z usługami tak, aby było Ci łatwiej znaleźć to, czego szukasz.
  • Na dole ekranu dodaliśmy belkę, z której jednym kliknięciem przejdziesz do zaplanowania podróży lub do swoich ulubionych produktów, aktywnych biletów do kontroli czy zarządzania kartami płatniczymi.
  • Wspomniany wyżej Planer podróży znajduje się teraz w centralnej części belki, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz połączenie, jakiego potrzebujesz. Podpowiemy Ci, z których przewoźników możesz skorzystać, aby dotrzeć tam, gdzie się wybierasz.
  • Dodaliśmy baner, z którego dowiesz się o planowanych nowościach i promocjach, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco!
  • Poprawiliśmy przyciski, dzięki którym, jeśli zdecydujesz się na weryfikację swoich danych, szybko i wygodnie będziesz zarządzać swoimi środkami (Zasil, Przelej, Bankomaty).
  • Otwieramy się na nowych klientów i do serwisu SkyCash dołączyć będą mogły osoby nieletnie, które ukończyły 13. rok życia. Dostęp do wielu funkcjonalności, jakie oferuje podstawowa wersja portmonetki ułatwi życie nastolatków.

 

O pozostałych zmianach w aplikacji przeczytasz na naszej stronie internetowej tutaj.

 

W związku z wdrożonymi zmianami, wprowadziliśmy też zmiany w wybranych regulaminach dotyczących korzystania z serwisu SkyCash oraz usług dostępnych w aplikacji. Zmiany opisaliśmy tutaj.