25 czerwca 2015 11:09

SkyCash rozszerza zasięg nad morzem

Turyści oraz mieszkańcy trójmiejskiej metropolii zyskali możliwość kupowania biletów metropolitalnych przy użyciu aplikacji mobilnej SkyCash. Pozwalają one na korzystanie z dowolnych środków komunalnej komunikacji miejskiej na obszarze kilkunastu gmin, wchodzących w skład Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. To wygodny sposób na szybkie przemieszczanie się między takimi miejscowościami, jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Kosakowo, Reda czy Rumia. Co istotne, bilety kupowane telefonem są tańsze niż te, które pasażerowie nabywają w tradycyjnych punktach sprzedaży. Użytkownicy SkyCash mogą też skasować pierwszy bilet za darmo.

 

 

 

 

Nowe bilety uzupełniają trójmiejską ofertę SkyCash, który od początku 2013 r. daje możliwość płacenia komórką za przejazdy pociągami SKM, przewożącymi rocznie ok. 35 mln pasażerów. W wielu miejscowościach można też używać aplikacji do płatności za parkowanie (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel), kupowania biletów do kina czy wypłacania gotówki z bankomatów.

 

 

 

 

 

- Bilety metropolitalne to już kolejna usługa SkyCash dostępna w Trójmieście i jego okolicach - mówi Adam Krypel, przedstawiciel SkyCash Poland S.A. - Rozszerzoną ofertę z pewnością docenią turyści i bywalcy nadmorskich festiwali, którzy często mają problemy ze znalezieniem punktu sprzedaży. Nasza aplikacja zapewnia do dostęp do biletów w każdym miejscu, 24 godziny na dobę - dodaje Krypel.

 

 

 

 

 

Żeby móc korzystać ze SkyCash, wystarczy posiadać telefon z dostępem do Internetu i zainstalować bezpłatną aplikację. Użytkownik może w każdej chwili podłączyć do niej kartę płatniczą MasterCard lub Visa, eliminując w ten sposób konieczność pamiętania o regularnym zasilaniu konta. SkyCash daje też możliwość zakupu w ramach jednej transakcji nawet kilkunastu biletów, jak również okazywania ich do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem.