16 września 2014 11:51

Adam Kornacki ambasadorem mobiParking

Fani czterech kółek kojarzą Adama Kornackiego z wielu programów motoryzacyjnych. Ten zagorzały rajdowiec, ekspert z zakresu motoryzacji, pasjonat samochodów i dziennikarz został ambasadorem usługi mobiParking, która pozwala na parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego. Prezenter zachęca do skorzystania z rozwiązania na stronie mobiparkingflota.pl, pojawi się w internetowej kampanii reklamowej, a także w materiałach promujących mobiParking. Jak podkreśla Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash, celem współpracy jest dotarcie z informacją o usłudze do szerokiego grona użytkowników prywatnych i firm flotowych, którym parkowanie przez komórkę pozwoli na oszczędności i znacząco ułatwi codzienną pracę.

mobiParking jest dedykowany zarówno klientom indywidualnym, jak i flotowym. Zaletą rozwiązania jest łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, założyć konto i płacić bezgotówkowo za parkowanie w ponad 30 miastach Polski. Z punktu widzenia osób parkujących w centrach miast, jedną z kluczowych korzyści mobiParking jest możliwość płacenia za realny czas parkowania z dokładnością co do minuty. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli istnieje konieczność pozostawienia samochodu w strefie płatnego parkowania dosłownie na kilka minut. Wysiadając z auta wystarczy nacisnąć przycisk START w aplikacji, a po powrocie STOP. Z kolei klienci instytucjonalni, po aktywacji konta, mogą w prosty sposób zdefiniować samochody, których kierowcy będą uprawnieni do regulowania opłat parkingowych poprzez aplikację. Korzystanie z mobiParking Flota daje też stały dostęp do informacji na temat kosztów parkowania w firmie i pozwala działom księgowości zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

– Na początku roku ogłosiliśmy podpisanie umowy z PKN Orlen, na mocy której wszyscy posiadacze kart flotowych Orlen mogą korzystać z usługi mobiParking Flota – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash. – Współpraca z Adamem Kornackim to kolejny krok w celu popularyzacji mobiParking, rozwiązania stanowiącego swoistą rewolucję w sposobie parkowania samochodów – podsumowuje Dariusz Mazurkiewicz.