15 grudnia 2021 14:42

PEKAO dzięki współpracy ze SkyCash umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej

article image

Stawiając na rozwój swojej aplikacji Bank Pekao S.A. zrobił kolejny krok. Dzięki integracji ze SkyCash do usług dostępnych w PeoPay dołącza możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, a już wkrótce będzie można w ten sposób uiszczać opłaty parkingowe. To znaczne udogodnienie dla klientów banku.

Jesteśmy największym polskim wirtualnym portfelem, który udostępnia możliwość zakupu biletów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu bez konieczności poszukiwania kiosków, biletomatów czy parkometrów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży FINTECH sprawiło, że rozpoczął z nami współpracę Bank Pekao S.A.

Udostępniamy swoje usługi za pośrednictwem dedykowanego API, będąc partnerem technologicznym i łącznikiem pomiędzy miastami, gminami, a innymi partnerami. Usługi dostępne w ramach API są ujednolicone co istotnie ułatwia integrację oraz zmniejsza jej koszt dla partnerów.

Obecnie z naszych rozwiązań korzysta już niemal 3,5 miliona użytkowników, a naszymi partnerami obok Banku Pekao S.A. są m.in. MasterCard, Visa, PKP IC, PolRegio, LOT, Panek czy Miasto Warszawa. Obecnie jesteśmy liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie.