9 maja 2023 10:32

Podróżuj jeszcze taniej z PKP Intercity!

article image

Koniec długiego weekendu nie musi oznaczać koniec majowych podróży.

PKP Intercity uruchomiło właśnie 1,5 miliona tanich biletów, dzięki którym przejazd między polskimi miastami może kosztować zaledwie dziesięć złotych. Przewoźnik swoją ofertą zachęca do kolejnych wiosennych wyjazdów.

Sprzedaż 1,5 mln promocyjnych biletów jest ograniczona czasowo. Potrwa do 28 maja i będzie obowiązywać na przejazdy do końca tego miesiąca.

Dzięki ofercie Promo na najpopularniejszych trasach, takich jak z Warszawy do Krakowa, Trójmiasta, Katowic czy Poznania, ceny biletów mogą zaczynać się już od 19 zł. Z kolei podróże ze stolicy do Łodzi, Lublina czy Białegostoku są możliwe już za 14 zł. Oferta obowiązuje również na przejazdy pociągami Pendolino – bilety na połączenia pomiędzy największymi polskimi miastami zaczynają się już od 49 zł.

Korzystając z promocji możemy udać się w podróż pociągami EIP, EIC, IC oraz TLK. Co istotne, oferta obejmuje przejazdy zarówno w drugiej, jak i w pierwszej klasie – dzięki temu podróże w wyższym standardzie stały się bardziej przystępne. Warto pamiętać, że oferta Promo łączy się także z ulgami ustawowymi, dlatego studenci, seniorzy czy uczniowie podróżują jeszcze taniej.

Bilety na wszystkie pociągi PKP Intercity sprzedawane są na różnych etapach sprzedaży – po publikacji promocji, na kilka dni przed podróżą i na kilka dni przed odjazdem pociągu. Bilety promocyjne można kupić również w dniu podróży!

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem bit.ly/regulamin_pkp_intercity

Podróżuj ze SkyCash!