25 czerwca 2015 11:11

Ponad 500 tys. pobrań aplikacji SkyCash na Androida

google play logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już ponad 500 tys. użytkowników telefonów z systemem Android korzysta z płatności mobilnych SkyCash. Aplikacja, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play znacznie ułatwia dokonywanie wielu transakcji życia codziennego, spośród których największą popularnością cieszą się kupowanie biletów komunikacji miejskiej, płatności za parkowanie oraz wypłacanie gotówki z bankomatów. Użytkownicy regularnie korzystają też z pozostałych, stale rozszerzanych usług, jak kupowanie biletów do kina, płatności za domowe rachunki, doładowania GSM czy przelewy na numer telefonu.

 

 

– Najczęstszym impulsem do pobrania aplikacji jest chęć zaoszczędzania czasu podczas wykonywania codziennych, rutynowych czynności, takich jak płacenie za parking czy bilety komunikacji – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes SkyCash. – Wygoda sprawia, że użytkownicy szybko dostrzegają uniwersalność aplikacji i sięgają po kolejne usługi, których w SkyCash regularnie przybywa – dodaje Mazurkiewicz.

 

 

Od momentu pojawienia się w Google Play, SkyCash przeszedł znaczną ewolucję, zarówno pod kątem wyglądu, dostępnych usług, jak i ergonomii użytkowania. Możliwe stało się m.in. dokonywanie transakcji w saldo karty płatniczej, kupowanie biletów w technologii NFC czy okazywanie biletów do kontroli w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

 

 

Poza telefonami z systemem Android, aplikacja jest dostępna także dla użytkowników iOS, Windows Phone i BlackBerry. Z podstawowych funkcji SkyCash można korzystać również na komórkach pracujących pod kontrolą systemów Java i Symbian.