18 maja 2016 12:03

Poznaj nową wersję SkyCash

Do sklepów z aplikacjami trafiła najnowsza wersja SkyCash. Odmieniony wygląd poprawia ergonomię użytkowania i ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji.

 

 


Spośród wielu zmian na pierwszy plan wysuwa się możliwość szybszego zasilania elektronicznej portmonetki. W górnej części ekranu startowego pojawił się kafel „Doładuj konto”, który zapewnia błyskawiczny dostęp do tej funkcji. Od razu po uruchomieniu aplikacji można też skorzystać z usługi wypłacania gotówki z bankomatów oraz przelewów na numer telefonu.

 

 

 


Nowa wersja SkyCash już dostępna

 

 

 


Kolejne usprawnienie powstało z myślą o użytkownikach mobiParking. Od teraz zmiana miasta, w którym dokonują płatności za parkowanie jest możliwa także z poziomu górnej belki nawigacyjnej. Wygodniejsze stało się również zarządzanie kartami płatniczymi – żeby uzyskać do nich dostęp, wystarczy wybrać na ekranie startowym kafel „Twoje karty płatnicze”.

 

 

 


Celem najnowszej aktualizacji jest także przygotowanie aplikacji do nowych usług oraz metod zasilania konta, które wkrótce pojawią się w SkyCash.