14 sierpnia 2020 08:42

Jesteś klientem mBanku? Skorzystaj z mOkazji SkyCash i zyskaj na przejazdach autostradami A4 i A1

article image

Podróżujesz autostradą A4 Katowice – Kraków lub A1 Autostradą AmberOne, płacisz za przejazd w SkyCash oraz jesteś klientem mBanku? Jeśli na wszystkie pytania Twoja odpowiedź jest twierdząca – idealnie się składa! SkyCash od dziś dołącza do programu mOkazje, dzięki któremu za każde 5 kolejnych płatności w usłudze Autostrady SkyCash otrzymasz 15% zwrotu.

Promocja skierowana jest do klientów mBanku, którzy są nowymi użytkownikami aplikacji SkyCash lub jeszcze nie skorzystali z usługi Autostrady. Okazja obowiązuje od 13 do 31 sierpnia 2020 r.

 

Czym są mOkazje?

mOkazje to oferty znanych sklepów i partnerów. Po wybraniu jednej z mOkazji i dokonaniu transakcji z mBankiem, część pieniędzy wróci bezpośrednio na Twoje konto. Lista mOkazji znajduje się w serwisie transakcyjnym oraz w aplikacji mobilnej mBanku.

 

Jak skorzystać z oferty?

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem SkyCash, zacznij od pobrania aplikacji z zaufanego źródła – Google Play, Huawei AppGallery lub App Store. Następnie załóż konto podając wymagane dane – nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty! Jeśli jesteś już użytkownikiem SkyCash, skorzystanie z promocji wymaga aktywacji usługi Autostrady. Zrobisz to w kilku prostych krokach po kliknięciu w kafelek „Autostrady”.

Aby wziąć udział w promocji SkyCash i mOkazji, po zainstalowaniu aplikacji SkyCash lub aktywacji usługi „Autostrady” należy aktywować program mOkazji w systemie transakcyjnym lub w aplikacji mBanku. Następnie, spośród propozycji należy wybrać ofertę „SkyCash Autostrady”.

Po aktywowaniu oferty, za 5 kolejnych przejazdów autostradą A4 Katowice – Kraków lub A1 Autostradą AmberOne otrzymasz zwrot 15% opłaconej kwoty (maksymalnie 5 zł za każdy przejazd; maksymalnie 20 zł łącznego zwrotu). Zwrot wróci prosto na Twoje konto do 60 dni od zaksięgowania wpłaty.


Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Autostrady w SkyCash?

Sprawdź szczegóły tutaj.

 

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin znajduje się tutaj.