19 lipca 2016 12:16

Ubezpiecz się ze SkyCash i wygrywaj!

Startujemy z wakacyjnym konkursem, w którym możecie wygrać vouchery na bilety lotnicze Ryanair oraz doładowania SkyCash. Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy wykupić ubezpieczenie UNIQA za pomocą naszej aplikacji i wykonać zadanie konkursowe. Każdego tygodnia, aż do 28 sierpnia, będziemy nagradzali 6 osób.

grafika_na_podstrone

Wakacje to czas dobrej zabawy i letnich wyjazdów, podczas których warto pamiętać także o bezpieczeństwie – zarówno swoim, jak i bliskich. Dzięki SkyCash ubezpieczenie turystyczne macie zawsze w zasięgu ręki. Jego zakupu możecie dokonać w ciągu kilku chwil, nawet bez wychodzenia z domu czy odrywania się od przygotowań do wymarzonego wyjazdu. Przy okazji możecie wziąć udział w naszym nowym konkursie i sięgnąć po jedną z 36 fantastycznych nagród.

Zadanie konkursowe

Konkurs trwa aż 6 tygodni, od 18 lipca do 28 sierpnia 2016 r. Aby wziąć w nim udział, należy w powyższym terminie:

1. Wykupić za pomocą SkyCash dowolne ubezpieczenie turystyczne UNIQA przy składce nie mniejszej niż 30 zł.
2. Zamieścić na osi czasu SkyCash na Facebooku lub tweetnąć do SkyCash na Twitterze:

a) zdjęcie, które będzie odzwierciedleniem hasła „Zakup ubezpieczenia przez SkyCash niczym mnie nie ogranicza – mogę ubezpieczyć się w dowolnym miejscu i czasie”,
b)  zdanie "Ubezpieczenia ze SkyCash kupuję tak..."

Nagrody

W naszym konkursie przygotowaliśmy aż 36 nagród, które rozdamy podczas 6 etapów zabawy. Każdego tygodnia na autorów najciekawszych prac będą czekały:

•    1 voucher na bilety lotnicze Ryanair o wartości 480 zł
•    5 doładowań SkyCash owartości 30 zł

Laureatów będziemy ogłaszali w ciągu 4 dni od zakończenia każdego z etapów konkursu.

Gorąco zapraszamy do udziału w naszym konkursie i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom. Z pełnym regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Więcej informacji o konkursie oraz galeria najlepszych prac znajduje się tutaj.