20 czerwca 2023 08:45

Wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką

article image

Wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką.

To już 17. edycja tego wyjątkowego, wakacyjnego połączenia. „Słoneczny” rusza w trasę z Warszawy do Ustki zatrzymując się w sześciu miastach na Mazowszu (stacje Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Ciechanów i Mława Miasto), dwóch w województwie warmińsko-mazurskim (stacje Działdowo, Iława), a także w dziesięciu na Pomorzu (Prabuty, Malbork, Tczew, Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Sopot, Gdynia Główna, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Ustka). Natomiast „Słoneczny – BIS” będzie kursować w relacji Warszawa – Gdynia Główna – Warszawa.

Pociąg „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS”: rozkład jazdy 2023

Pierwszy kurs „Słonecznego” będzie miał miejsce 24 czerwca 2023 i podróż nim będzie możliwa do 03 września 2023 roku.  Bilety wg oferty będą dostępne w sprzedaży od 18 czerwca 2023 r i będzie można je nabyć w przedsprzedaży do 7 dni przed planowanym terminem podróży.

Słoneczny w relacji Warszawa Zachodnia/Centralna – Ustka – Warszawa Centralna/Zachodnia będzie kursować codziennie. Natomiast Słoneczny Bis w relacji Warszawa Zachodnia/Centralna – Gdynia Główna – Warszawa Centralna/Zachodnia wyrusza w trasę w weekendy i święta.

Rozkład jazdy Warszawa-Gdynia-Warszawa

Rozkład jazdy Warszawa-Ustka-Warszawa