18 października 2018 11:55

Wygodniejszy zakup biletu PKP Intercity

article image

Ostatnia aktualizacja aplikacji SkyCash przyniosła wiele usprawnień w zakupie biletów PKP Intercity. Pasażerowie najbardziej docenią nowy wygląd wyszukiwarki pociągu, możliwość wyboru miejsca i łatwiejszy sposób naliczania zniżek.

 

Łatwy wybór rodzaju miejsca

 

Prawdopodobnie najczęściej używaną nową funkcją będzie wybór rodzaju miejsca w pociągu. Kupując bilet na pociąg PKP Intercity można wybrać, czy chcemy miejsce przy oknie, przy korytarzy czy może po środku. Dla niezdecydowanych zostaje oczywiście opcja „dowolne”. Równie dużym ułatwieniem jest możliwość wyboru miejsca dla osoby z niepełnosprawnością lub dla osoby na wózku.

 

Wiele osób ucieszy się z możliwości wyboru miejsca w strefie ciszy pociągu Pendolino. To bardzo popularna opcja podróżowania, która umożliwia zrelaksowanie się albo spokojną pracę w dalszej podróży. Od wprowadzenia w 2016 roku skorzystało z niej ponad milion pasażerów.

 

 

Wygodniej dla rodzin

 

Na zmianach najbardziej skorzystają osoby, które podróżują pociągami PKP Intercity z dziećmi. W jednej transakcji można od teraz wybrać dowolną zniżkę dla każdego pasażera. Dzięki temu za jednym razem można kupić bilety dla rodziców i dzieci, każdemu przypisując odpowiednią ulgę. Co więcej, posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą się cieszyć przysługującą im zniżką.

 

Pamiętaj o aktualizacji!

 

Warto mieć zawsze aktualną wersję aplikacji SkyCash. Aktualizacje to większa stabilność, poprawione błędy i nowe funkcje, dzięki którym korzystanie ze SkyCash jest wygodniejsze. Informacja o dostępności aktualizacji znajduje się w odpowiednim sklepie (Google Play lub App Store) oraz w samej aplikacji, w zakładce „Aktualizacje”.

 

W związku z rozwojem aplikacji mobilnych i udostępnieniem w nich nowych możliwości prosimy użytkowników IC Mobile Navigator oraz SkyCash o aktualizację do najnowszych wersji. Z dniem 23 października 2018 r. wyłączymy możliwość zakupu biletu w starszych wersjach aplikacji. Okazanie do kontroli wcześniej kupionego biletu, jego zwrot oraz wystawianie faktur będą nadal możliwe w najnowszej wersji aplikacji.

 

 

 

Główne zdjęcie jest autorstwa Lichen99 i zostało użyte bez modyfikacji na licencji CC BY-SA 3.0 PL