22 lutego 2022 07:31

„Zapłać z T-Mobile” za bilety komunikacji miejskiej w SkyCash

article image

“Zapłać z T-Mobile” to kolejny ukłon w stronę naszych użytkowników, aby jeszcze bardziej ułatwić im dokonywanie opłat w podróży. Dzięki współpracy z T-Mobile abonenci sieci komórkowej mogą zapłacić za bilety komunikacji miejskiej (a już wkrótce również za parkingi) w SkyCash bezpośrednio z rachunku telefonicznego.

Płatności cyfrowe wciąż zyskują na popularności. Rozwój technologii oraz coraz większe przechodzenie klientów z zakupów fizycznych do online powodują rozwój tego segmentu. Użytkownicy wymagają dużej różnorodności możliwości dokonywania opłat za swoje wydatki.

Jak zapłacić za komunikację miejską z T-Mobile?

Odpowiadając na tę potrzebę stworzyliśmy wraz z DV Ticketing i siecią komórkową T-Mobile nową możliwość dokonywania opłat w SkyCash. Rozwiązanie to jest dużym ułatwieniem dla tych, którzy nie chcą używać kart płatniczych w swoich aplikacjach. Aby skorzystać z nowej funkcji, wystarczy podczas finalizacji zakupu biletu wybrać metodę płatności „Skorzystaj z płatności przez operatora T-Mobile”, a należność zostanie doliczona do abonamentu telefonicznego.

Do korzystania ze SkyCash potrzebny będzie jedynie numer telefonu na abonament. Następnie wystarczy potwierdzić kodem PIN dokonaną transakcję. Po zakupie użytkownik otrzyma SMS z informacją o zakupie, kwotę obciążenia oraz dane kontaktowe aplikacji.

Więcej możliwości ze SkyCash

Nowa funkcjonalność, to rozszerzenie już istniejących w aplikacji SkyCash płatności dostępnych za pomocą sieci Play, Plus i Orange. Jest ona znacznie szybsza, gdyż nie wymaga od użytkowników dodatkowych danych, takich jak w przypadku przelewów bankowych czy kart płatniczych.

Wypróbuj już dzisiaj!