Przelewy | Skycash

Kategorie pomocy


Przelewy: Pytania i odpowiedzi

  1. Po uruchomieniu aplikacji wybierz w menu "Ustawienia konta", a następnie "Zarządzanie kartami". Zobaczysz listę dodanych kart do konta SkyCash.
  2. Kliknij na kartę, która nie została jeszcze zweryfikowana. Następnie podaj kod CVV/CVC/CVC2 w celu tymczasowej blokady środków. 
  3. Zaloguj się do swojego banku i sprawdź jaka kwota została zablokowana na Twojej karcie. Kwota z przedziału od 1zł do 5zł będzie widoczna w historii transakcji, nazwa sprzedawcy to SkyCash Poland S.A.
  4. Przepisz do aplikacji dokładną kwotę, która została zablokowana i kliknij przycisk "Weryfikuj". Po przepisaniu kwota blokady zostanie automatycznie zwrócona na Twój rachunek bankowy w czasie 3 dni roboczych.
  5. Karta została zweryfikowana.

  Czy wiesz że?

  Kartę płatniczą możesz zweryfikować również po zalogowaniu się na stronie skycash.com. W zakładce "Centrum kart" wybierz odnośnik "Weryfikuj" i wpisz swój kod CVV/CVC dostępny na odwrocie karty. Następnie sprawdź w historii swojego rachunku, jaką kwotę SkyCash zablokował na poczet weryfikacji karty i przepiszą ją dokładnie do okienka "Kwota blokady na karcie" i całość zakończ wybierając przycisk "Dalej".

 • Są to ostatnie trzy cyfry numeru umieszczone na pasku podpisu na odwrocie karty płatniczej.

  Kod CVV/CVC2/mPIN nie jest potrzebny, jeśli płacisz kartą za pomocą portfela Masterpass. W takim wypadku potwierdzisz transakcję swoim kodem PIN.

 • W SkyCash możesz wycofać środki na rachunek zewnętrzny tylko, kiedy posiadasz zweryfikowane konto użytkownika. Informację jak to zrobić znajdziesz w temacie Jak zweryfikować konto w SkyCash.

  Instrukcja do wypłaty środków na rachunek zewnętrzny

  1. Zaloguj się do panelu klienta na www.skycash.com.
  2. Wybierz zakładkę "Pobierz pieniądze" i wpisz kwotę do wypłaty z uwzględnieniem prowizji od wypłaty - 2 zł brutto.
  3. Zatwierdź działanie 4-cyfrowym kodem PIN, który używasz SkyCash.
  4. Na koniec wybierz przycisk „Wypłać”.

  Czas księgowania to maksymalnie 2 dni robocze.

Przelewy: Artykuły

Brak wyników